Lygių galimybių plėtros centras

„Moterys – moterims” – pagalbos forumas moterims, patyrusioms smurtą

Kampaniją „Moterys – moterims” organizuota kartu su Žmogaus teisių stebėjimo institutu, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir socialinės reklamos agentūra „Nomoshiti”.

Smurtą artimoje aplinkoje patiria bent 1 iš 3 moterų, tačiau joms išdrįsus prabilti, dalis visuomenės tokią žinią pasitinka kaltinimais – „ką jam pasakei?”, „pati kalta”, atskleidė 2018-aisiais pristatytas Žmogaus teisių stebėjimo instituto tyrimas. Vienas iš kampanijos įrankių – virtuali savitarpio pagalbos platforma, forumas – MoterysMoterims.lt. Prabilti apie patiriamą smurtą gali būti nedrąsu, todėl šiuo forumu siekiama sukurti saugią erdvę dalintis savo patirtimis.
Moterys apie naują platformą bus informuojamos reklamos kampanija televizijoje, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir viešosiose erdvėse.

„Moterys – moterims” forumą rasite ČIA:

https://forumas.visureikalas.lt/

Daugiau naujienų
LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku