Lygių galimybių plėtros centras

Vilniaus miesto savivaldybė kovos su seksualiniu priekabiavimu

Vilniaus savivaldybėje vyko saugios aplinkos mokymai prieš smurtą, priekabiavimą bei patyčias darbo aplinkoje. Šie mokymai buvo inicijuoti pačių miesto savivaldybės darbuotojų.
Apie seksualinį priekabiavimą bei diskriminaciją darbe, Vilniaus miesto savivaldybės grupę konsultavo Margarita Jankauskaitė kartu su Lietuvos žmogaus teisių centro specialiste Birute Sabaliauskaite . Taip pat šiomis temomis buvo vykdomi mokymai gruodžio ir sausio mėnesį.
65 procentai Lietuvos gyventojų mano, kad seksualinis priekabiavimas darbe yra rimta problema, tačiau apie pusė šalies gyventojų kaltę dėl patirto priekabiavimo yra linkę perkelti moteriai patyrūsiai smurtą. Pavasarį specialistai šią mokymų programą ir konsultacijas pradės teikti ir kitiems susidomėjusiems viešosioms ir privačioms įmonėms. Jeigu norite užtikrinti saugią aplinką savo darbovietėje, kreipkitės į mus!

Dėl mokymų programų, konsultacijų įmonėse, kviečiame kreiptis:

Tel. +370 (679) 80607
El. paštas: info @ gap.lt

Daugiau naujienų
Untitled-design-1
VEIKIAM! Gebėjimų stiprinimo ir finansavimo programos pristatymas 

Birželio 12 d., trečiadienį, 13 val., kviečiame į nuotolinį programos VEIKIAM! pristatymą.

Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku