Lygių galimybių plėtros centras

Vilniaus miesto savivaldybė kovos su seksualiniu priekabiavimu

Vilniaus savivaldybėje vyko saugios aplinkos mokymai prieš smurtą, priekabiavimą bei patyčias darbo aplinkoje. Šie mokymai buvo inicijuoti pačių miesto savivaldybės darbuotojų.
Apie seksualinį priekabiavimą bei diskriminaciją darbe, Vilniaus miesto savivaldybės grupę konsultavo Margarita Jankauskaitė kartu su Lietuvos žmogaus teisių centro specialiste Birute Sabaliauskaite . Taip pat šiomis temomis buvo vykdomi mokymai gruodžio ir sausio mėnesį.
65 procentai Lietuvos gyventojų mano, kad seksualinis priekabiavimas darbe yra rimta problema, tačiau apie pusė šalies gyventojų kaltę dėl patirto priekabiavimo yra linkę perkelti moteriai patyrūsiai smurtą. Pavasarį specialistai šią mokymų programą ir konsultacijas pradės teikti ir kitiems susidomėjusiems viešosioms ir privačioms įmonėms. Jeigu norite užtikrinti saugią aplinką savo darbovietėje, kreipkitės į mus!

Dėl mokymų programų, konsultacijų įmonėse, kviečiame kreiptis:

Tel. +370 (679) 80607
El. paštas: info @ gap.lt

Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku