Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Etiškos žiniasklaidos link: lyčių stereotipų įveikos galimybės

Projekto laikotarpis: 2018-05-15 – 2018-12-10
Projekto tikslas: Skatinti etišką žiniasklaidą ir mažinti moteris menkinančios kalbos apraiškas joje. Projektu siekiama inicijuoti platesnio masto viešas diskusijas ir kritiškesnį žiniasklaidos kuriamų įvaizdžių vertinimą.

Vykdant šią iniciatyvą bus tiriamas moteris menkinančios kalbos reiškinio paplitimas Baltarusijos žiniasklaidoje, siekiant atsakyti į klausimus, kokios prasmės siejamos su moterimis ir įtvirtinamos žiniasklaidoje. Taip pat bus siekiama didinti žiniasklaidos atstovų suvokimą apie moteris menkinančios kalbos žalą visuomenei. Tyrimo įžvalgos bus pristatytos visuomenei, organizuojama žiniasklaidos atstovų ir ekspertų diskusija apie etišką ir lyčių stereotipų neskatinantį viešąjį diskursą.

Projektas įgyvendinamas remiant Lietuvos Respublikos Ambasadai Baltarusijos Respublikoje.

Projekto partneriai:

Projekto finansavimo informacija:

Projektas finansuojamas iš Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku