Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2015-2021 m. programos priemonių įgyvendinimas

Įgyvendinta priemonė 1.10. „Organizuoti Vienodo darbo užmokesčio dienos minėjimo renginius”.

2016 m. lapkričio 9 d. vyko NVO forumas „Vienodas atlygis už darbą: kodėl ne?”  Aptartos skirtumo tarp moterų ir vyrų vidutinio atlygio už darbą didėjimo tendencijos ir priemonės galinčios paspartinti problemos sprendimą.

Forume skaityti pranešimai: „Moterų ir vyrų atlyginimų skirtumai: priežastys ir pasekmės” ir „Tarptautines praktikos minint Vienodo atlygio dieną”. Vyko diskusija „Kaip paskatinti vyrų ir moterų atlyginimų atotrūkio mažėjimą?”

Projekto ataskaitos, leidiniai, kiti dokumentai:

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku