Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Lyčių lygybę įtvirtinančios paslaugos – finansinio tvarumo garantas

Projekto laikotarpis: 2022 m. spalio mėn. 25 d. - 2022 m.  gruodžio mėn. 31 d.
Projekto vertė: 17 740
Projekto tikslas: Užtikrinti Lygių galimybių plėtros centro finansinį tvarumą sukuriant sąlygas, reikalingas lyčių lygybę įtvirtinančių paslaugų teikimui.

Projekto pavadinimas: Lyčių lygybę įtvirtinančios paslaugos – finansinio tvarumo garantas.

Uždaviniai:

  1. Parengti paslaugų paketą, kuris numato konkrečias paslaugas (vertinimas, veiklos planų rengimas ir stebėsena integruojant lygybės aspektus), įskaitant metodus ir paslaugų teikimo sąlygas.
  2. Siekiant įgalinti pareiškėjo organizaciją parduoti parengtą paslaugų paketą keliama darbuotojų kompetencija, vystomas bendradarbiavimas su verslo ir viešosiomis įstaigomis, vystomi pasiūlymai.

Projekto finansavimo informacija:

Projektą finansuoja Nevyriausybinių organizacijų fondas: nevyriausybinių organizacijų institucinis stiprinimas 2022 m. prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku