Lygių galimybių plėtros centras

Lyčių lygybę įtvirtinančios paslaugos – finansinio tvarumo garantas

Projekto laikotarpis: 2022 m. spalio mėn. 25 d. - 2022 m.  gruodžio mėn. 31 d.
Projekto vertė: 17 740 EUR
Projekto tikslas: Užtikrinti Lygių galimybių plėtros centro finansinį tvarumą kuriant sąlygas, reikalingas lyčių lygybę įtvirtinančių paslaugų teikimui.

Projekto pavadinimas: Lyčių lygybę įtvirtinančios paslaugos – finansinio tvarumo garantas

Uždaviniai:

  1. Parengti konkrečių paslaugų (vertinimo, veiklos planų rengimo ir stebėsenos) integruojančių lygybės aspektus paketą ir paslaugų teikimo sąlygas.
  2. Didinti organizacijos paslaugų paketo pardavimo kompetencijas, bendradarbiaujant su verslo ir viešosiomis įstaigomis vystyti pasiūlymus.

Projekto koordinatorius / -iai:

Projekto finansavimo informacija:

Projektą finansuoja Nevyriausybinių organizacijų fondas: nevyriausybinių organizacijų institucinis stiprinimas 2022 m. prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku