Lygių galimybių plėtros centras

Mokymasis dalyvaujant: Aktyvaus pilietiškumo link

Projektu siekiama įgalinti aktyvų, socialine sanglauda pagrįstą pilietiškumą. Projektu skatinama permąstyti aktyvaus pilietiškumo sampratą, siejamą su dalyvavimu pagrįsta demokratija, socialiniu teisingumu ir pozityviu įvairovės pripažinimu.

Ypatingas dėmesys projekte skiriamas kompleksiniam darbui su jaunimu, sujungiant šviečiamąsias ir aktyvaus dalyvavimo veiklas. Buvo suorganizuotos dvi viktorinos, socialinės dirbtuvės, pilietinė gatvės akcija, surengtas fotografijų konkursas ir foto paroda „Tolerancijos vaizdai”. Šiomis veiklomis buvo siekiama pagilinti jaunimo pasaulėvokos suvokimą ir pastiprinti motyvacija aktyviai veikti, siekiant kurti demokratiją Lietuvoje. 200 viktorinų dalyvių ir 20 socialinių dirbtuvių dalyvių įgijo naujų žinių ir gebėjimų dirbti komandoje, bendradarbiauti ir įvertinti neigiamas konkuravimo ir susipriešinimo pasekmes, kuriant kultūrų įvairovei atvirą visuomenę. Aktyvus dalyvavimas pilietinėje gatvės akcijoje paskatino jaunimą praktiškai kurti socialine sanglauda ir pagarba įvairovei pagrįstą pilietiškumą. Fotografijų konkursas ir paroda „Tolerancijos vaizdai” sujungė jaunų žmonių kūrybinę energiją ir novatoriškas idėjas pilietiškumui propaguoti.

Projekto partneriai: Kėdainių regioninis muziejus, Kėdainių rajono savivaldybės administracija, Lietuvos žydų bendruomenė, Asociacija „In corpore“. Projektą rėmė OSFL projektai.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku