Lygių galimybių plėtros centras

Seminaras apie vyriškumo normų keitimą visuomenėje

Iniciatyva siekiama suteikti mokymų vadovams ir specialistams, dirbantiems smurto prevencijos srityje, ir besidomintiems lyčių lygybės ir vyriškumo tematika, papildomų žinių ir įgūdžių, kaip keisti egzistuojančias vyriškumo normas, siekiant mažinti smurto apraiškas visuomenėje.

Lygių galimybių plėtros centras, bendradarbiaudamas su JAV ambasada Vilniuje, suorganizavo 2 dienų praktinį seminarą, skirtą specialistams, dirbantiems smurto prevencijos srityje, ir besidomintiems lyčių lygybės ir vyriškumo tematika. Praktinį seminarą vedė specialiai renginiui pakviestas ekspertas iš JAV Rus Funk. Smurto prevencijos srityje šis ekspertas dirba daugiau nei dešimt metų. Jis yra parengęs metodikas darbui su smurtautojais ir linkusiais smurtauti vyrais, siekiant keisti jų elgesį ir formuojant visuomenės nepakantumo smurtui diskursą ir nuostatas.

Taip pat buvo surengta apvalaus stalo diskusija „Kaip efektyviau įtraukti vyrus į kovą su šeiminiu smurtu“.

Projektą parėmė JAV ambasada Vilniuje.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku