Lygių galimybių plėtros centras

Moterų lyderystės mokymai

Projektu buvo siekiama apmokyti ir įgalinti moteris-lyderes iš Kirgizijos, Tadžikijos ir Uzbekijos, siekiant ilgalaikių lyčių lygybės tikslų ir moterų įtraukimo į politikos sprendimų priėmimą.

Lygių galimybių plėtros centro ekspertai parengė dviejų dienų mokymų programą ir ją įgyvendino. Mokymai vyko Stambule, Turkijoje, siekiant sudaryti galimybes Centrinės Azijos valstybių − Kirgizijos, Tadžikijos ir Uzbekijos − moterų lyderėms aktyviai dalyvauti, susipažinti su regione esančiomis organizacijomis ir užmegzti bendradarbiavimo tinklus. Dalyvavusių šalių lyderės parengė rezoliuciją, siekiant tęsti projekto veiklas ir įtvirtinti rezultatus.

Projekto koordinatorius: Tarptautinių lyčių politikos tinklu (IGPN). Projekto rėmėjas: OxfamNovib.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku