Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Smurto prieš moteris prevencija: efektyvios ir tvarios sistemos link

Projekto laikotarpis: 2016 m. kovo 28 - balandžio 5 d.

Organizacijos „Global Rights for Women“ kvietimu Lygių galimybių plėtros centro ekspertai vyko į Duluth (Minnesota, JAV) plačiau sužinoti apie koordinuoto institucijų atsako į smurtą prieš moteris šeimoje ypatumus. Nuoseklus šio modelio įgyvendinimas padeda užtikrinti didesnę nukentėjusiųjų apsaugą ir smurtautojų atsakomybę, mažinti nusikaltimo mastus, palengvinti policijos pareigūnų ir kitų atsakingų institucijų darbą.

Mokomojo vizito metu ekspertai turėjo galimybę susipažinti su teisėsaugos, probacijos pareigūnų, teisėjų darbo ypatumais, dalyvauti policijos reiduose, stebėti tarnybos 911 veiksmus ir poveikio smurtautojams programų seansus. Diskusijos su JAV ekspertais suteikė galimybę geriau suprasti koordinuoto institucijų atsako subtilumus ir suvokti Lietuvos teisinės sistemos bei institucinių praktikų spragas.

Projekto finansavimo informacija:

Projektą įgyvendinti padėjo JAV ambasados Lietuvoje parama.
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku