Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Unite Act Impact: Bendradarbiavimas siekiant socialinių pokyčių

Projektas – partnerystė tarp  Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos ir Moldovos nevyriausybinių organizacijų. Juo siekiama padidinti dalyvaujančių organizacijų, veikiančių lyčių lygybės ir nediskriminacijos srityje, galimybes siekti tikslų, naudojantis skirtingomis socialinio ir kultūrinio aktyvizmo priemonėmis, skatinti regioninį bendradarbiavimą.

Projekto metu organizuojamas 4 dienų trukmės forumas Vilniuje, kuriame kviečiami dalyvauti jauni aktyvistai iš Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos ir Moldovos. Pagrindinė renginio tema – kultūra ir menas, kaip priemonės socialiniam pokyčiui siekti. Forumo metu taip pat vyks visuomenei atviri renginiai – socialinio kino peržiūros ir diskusija, skatinančios visuomenės paramą vystomajam bendradarbiavimui, atskleidžiančios lyčių lygybės ir pilietinės visuomenės padėtį Rytų partnerystės šalyse.

Projektas pasibaigs renginių – mokymų ir seminarų forumo metu išskirtomis temomis – šalyse partnerėse serija. Renginiai vyks Kišiniove, Lvove, Černivciuose, Kijeve ir Minske rugsėjo mėnesį.

Projekto partneriai:

Projekto finansavimo informacija:

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku