Lygių galimybių plėtros centras

Unite Act Impact: Bendradarbiavimas siekiant socialinių pokyčių

Projekto laikotarpis: 2016 m.
Projekto tikslas: Didinti organizacijų, veikiančių lyčių lygybės ir diskriminavimo prevencijos srityje, galimybes siekti tikslų, naudojantis skirtingomis socialinio ir kultūrinio aktyvizmo priemonėmis, skatinti regioninį bendradarbiavimą.

Pagrindinė projekto tema – kultūra ir menas, kaip priemonės socialiniam pokyčiui siekti.

Projekto uždaviniai:

  1. Surengti 4 dienų trukmės forumą Vilniuje, dalyvaujant jauniems aktyvistams iš Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos ir Moldovos.
  2. Surengti atviro socialinio kino peržiūras ir diskusijas, skatinančias visuomenės paramą vystomajam bendradarbiavimui, atskleidžiančias lyčių lygybės ir pilietinės visuomenės padėtį Rytų partnerystės šalyse.
  3. Mokymai ir seminarai Kišiniove, Lvove, Černivciuose, Kijeve ir Minske.

Projekto partneriai:

Projekto finansavimo informacija:

Lietuvos Vystomojo bendradarbiavimo ir humanitarinės pagalbos fondas
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku