Lygių galimybių plėtros centras

Tvarūs sprendimai įveikti smurtą dėl lyties: tarpusavio mokymasis ir tinklų mezgimas Šiaurės Europoje

Projekto laikotarpis: 2023 m. rugsėjo 11 d. - 2023 m. gruodžio 15 d.
Projekto tikslas: stiprinti ir plėsti bendradarbiavimą, gerinti abiejų NVO partnerių tarpusavio žinias ir supratimą smurto dėl lyties problematikoje bei keistis turima darbo patirtimi tarp tos pačios srities specialistų.

Projekto uždaviniai:

  1. Stiprinami LGPC eksperčių gebėjimai geriau spręsti intersekcionalumą kovojant su lyčių stereotipais ir išankstiniais nusistatymais.
  2. Tobulinamos praktinės žinios apie metodus ir priemones, skirtas aktyviai įtraukti vyrus į lyčių lygybę. Gautos įžvalgos apie darbą keičiant lyčių normas skatinant rūpestingus vyriškumus bus perkeltos į Lietuvos kontekstą, siekiant sustiprinti praktines žinias, kaip pasisakyti už veiksmingesnes prevencijos priemones kovojant su smurtu dėl lyties.
  3. Plečiamas Islandijos moterų teisių asociacijos (skėtinės organizacijos) ir Lietuvos pilietinės visuomenės organizacijų tinklas.

Projekto koordinatorius / -iai:

Projekto partneriai:

Projekto finansavimo informacija:

Projektas yra Aktyvių piliečių fondo (www.apf.lt), finansuojamo EEE finansinio mechanizmo (www.eeagrants.org) lėšomis, dalis
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku