Lygių galimybių plėtros centras

Lyčių lygybės ekspertizė – raktas į socialinį organizacijos verslumą ir finansinį tvarumą

Projekto laikotarpis: 2023 m. kovas - 2024 m. gruodis
Projekto vertė: 109 720EUR
Projekto tikslas: Didinti Lygių galimybių plėtros centro finansinį tvarumą lyčių lygybės ekspertizę panaudojant socialiniam verslui kurti ir plėtoti.

Projekto uždaviniai:

  1. Paslaugų modulių įmonėms rengimas, norinčioms formuoti ir įtvirtinti lyčių lygybės nuostatomis grįstą organizacinę kultūrą, idant ji atlieptų LR Darbo kodekso 26 straipsnio – Darbuotojų lyčių lygybė ir nediskriminavimas kitais pagrindais – reikalavimus.
  2. Paslaugu sklaidos ir tvarumo užtikrinimas vykdant LGPC įvaizdžio transformaciją pasitelkiant technologinius ir dizaino sprendimus: parengta išorinės komunikacijos strategija, stiprinami organizacijos narių gebėjimai verslo konsultavimo ir išorinės komunikacijos srityse.

Projekto koordinatorius / -iai:

Projekto finansavimo informacija:

Projektą finansuoja Nevyriausybinių organizacijų fondas: nacionalinių nevyriausybinių organizacijų institucinis stiprinimas 2023-2024 metais, prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Asociatyvi iliustracija
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku