Lygių galimybių plėtros centras

Trys metai aktyvios smurto prieš moteris prevencijos

Smurtas artimoje aplinkoje yra tiesioginė lyčių nelygybė pasekmė, o taip pat – viena iš priežasčių.

Todėl su šia problema dirbame iš peties. Paskutinius tris metus kartu su partneriais Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, Žmogaus teisių stebėjimo institutas ir Nomoshiti vykdėme projektą  „Stop smurtui prieš moteris: nuo sąmoningumo didinimo iki nulinės tolerancijos aukų kaltinimui„. Projekto metu parengėme didžiulį pluoštą priemonių specialistų ir visuomenės švietimui.

Tarp leidinių parsisiųsti galite ir knygas, skirtas sveikatos priežiūros specialistams, su vaikais dirbantiems specialistams ir socialiniams darbuotojams. Lengvai suprantamu būdu jose paaiškinta, kaip atpažinti smurtą prieš moteris ir tinkamai padėti.

Projektą iš dalies finansavo Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programos lėšomis.

Daugiau naujienų
LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku