Naujiena

2019 10 02 - Baigėsi projektas sujungęs meną ir aktyvizmą

Ruduo mums buvo tikras projektų šienavimo metas. Metas atsiskaityti. Metas įvertinti, kas sukurta.

Nuolat ieškojome naujų būdų kalbėti apie lyčių lygybę. Gerai, kad esame ne vieni. Šalia mūsų, aplink mus menininkai irgi kelia klausimus apie visuomenės tvarką. Jie sujungia kūrybą su aktyvizmu ir protestu.

Kartu su partneriais, užsibrėžėme tikslą surinkti į vieną vietą tokius pašėlusius kūrybininkus iš skirtingų šalių. Pavasarį jie mezgė pažinčių tinklus Rygoje, #Artgora forume. O iš viso to gimė puikus leidinys, pristatantis jų meno projektus, kilibančiųs lygybės temą bei 7 REAL TALK video reportažai. Su visu šiuo turtu susipažinkite čia.

Projekto partneriai: Nacionalinis pasaulio kultūrų muziejus (Švedija), Tartu universitetas (Estija), Rygos technikos universitetas (Latvija), SocLab Fondas (Lenkija), Taso Fondas (Gruzija), Poruch (Ukraina), European Alternatives (Vokietija).

Svajojame nepamesti bendradarbiavimo su menininkais idėjos ir… naujų metų tikslai ne tik skatinti juos imtis visuomenei jautrių,su lyčių lygybe susijusių temų, bet ir padėti pavargusiems aktyvistams atsigauti užsiimant kūrybine veikla.