Lygių galimybių plėtros centras

Vystomasis bendradarbiavimas: renginių serija Ukrainoje, Baltarusijoje ir Moldovoje

Rugsėjo mėnesį Lygių galimybių plėtros centro komanda aplankė net penkis miestus Ukrainoje, Baltarusijoje ir Moldovoje. Kišiniove, Lvove, Černivciuose, Kijeve ir Minske jie kartu su partnerėmis organizacijomis įgyvendino mokymus kultūrinio ir socialino aktyvizmo bei emocinio plaikymo temomis, susitiko su vietos aktyvistais ir bendruomenėmis bei apsikeitė patirtimi lyčių lygybės, bendruomenės paramos ir jaunimo pilietinių judėjimų temomis. Renginiai buvo birželio mėnesį Lietuvoje vykusio forumo tąsa ir projekto „Unite Act Impact“ dalis.

Paskutinis šio projekto renginys įvyks spalio 28 ir 31 dienomis Kijeve. Jame su partnerės organizacijos „Insight“ biuro atstovais bus aptariami  ankstesnių renginių metu iškilę klausimai, planuojamos ateities veiklos. Susitikimas padės apibrėžti bendras NVO veiklos sritis ir numatyti tolimesnio regioninio bendradarbiavimo galimybes.

Iniciatyvą remia LR Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programa.

vystomasis
Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku