Lygių galimybių plėtros centras

Ar esame draugiški aplinkai, kurioje gyvename?

2019 m. rugpjūčio 24d. kviečiame į Kauną, Nemuno salą, kur žaidžiant, diskutuojant su ekspertais ir atrandant naujas tiesas dalinsimės nuomonėmis apie darnų vystymąsi ir aplinkos suvokimą lyčių lygybės aspektu

Prekių ir paslaugų perteklius tapo mūsų kasdienybe, o besaikis vartojimas – visuomenės rykšte, kuri kelia grėsmę visos planetos išlikimui. Atidėlioti sprendimų nėra kada: būtina keisti moterų ir vyrų įpročius, darančius poveikį tvariam vartojimui.

Gyvename vienoje erdvėje, bet ar toje pačioje realybėje? Ar tiesiant kelius, planuojant poilsio ir viešo susibūrimo erdves, apšviečiant gatves atsižvelgiama į savitus moterų ir vyrų poreikius?

Visa tai aptarsime baigiamajame projekto renginyje. Kviečiame atvykti !

Daugiau naujienų
Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku