Lygių galimybių plėtros centras

Konkursas „Pykčio galia“

Ar žinote, kad:
• Pyktis yra viena iš galingiausių ir sudėtingiausių žmogaus emocijų;
• Žmogus per dieną supyksta vidutiniškai keturis kartus;
• Žmonės, kurie geba tinkamai valdyti savo pyktį, žymiai daugiau pasiekia gyvenime, tris kartus dažniau pakyla karjeros laiptais;
• Geriausias būdas susitvarkyti su pykčiu yra tinkamai jį išreikšti.

Kviečiame profesinių mokyklų bendruomenes pasisakyti prieš smurtą artimoje aplinkoje ir įgyvendinti iniciatyvas, parodančias pozityvius pykčio panaudojimo būdus, nuo šmaikščių pykčio valdymo schemų iki rimtų smurto prevencijos bendruomenėje planų, nuo fotografijų konkursų iki viešų akcijų.

Susidomėjusias profesinių mokyklų bendruomenių komandas, sudarytas iš mokinių, pedagogų ir/ar tėvų, prašome registruotis čia iki spalio 27 d. Komandos dėl iniciatyvų idėjų gali konsultuotis su Lygių galimybių plėtros centro ekspertais el. paštu info@gap.lt ir tel. (8 679) 80607.

Idėjas kviečiame įgyvendinti ir pristatyti iki gruodžio 5 d. Atrinkti geriausių iniciatyvų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais ir diplomais! Jų atstovaujamos profesinės mokyklos ir idėjos bus pristatomos viešai, pedagogams suteikti pažymėjimai, patvirtinantys jų dalyvavimą kovoje prieš smurtą lyties pagrindu. Mokyklas aplankys lygių galimybių ir smurto prevencijos srityje dirbantys ekspertai, kurie neformalioje aplinkoje diskutuos bendruomenei rūpimais klausimais bei aprūpins mokyklą švietėjiška literatūra.

Konkursas yra Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos kartu su Lygių galimybių plėtros centru ir Vilniaus miesto krizių centru vykdomo projekto prieš smurtą artimoje aplinkoje dalis. Projektas finansuojamas pagal Europos Komisijos užimtumo ir socialinio solidarumo programą PROGRESS (2007-2013).

flag eu

https://gap.lt/wp-content/uploads/2014/10/Konkurso-nuostatai1.pdf
https://gap.lt/wp-content/uploads/2014/10/Konkurso-nuostatai.pdf

https://docs.google.com/forms/d/1dKTHWXLT4jYPOxVNKbWypMU_qzYrXB5R6bLF-T4rg1E/viewform?usp=send_form

Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku