Lygių galimybių plėtros centras

Seminaras „Ar mes vienodai tausojame aplinką“

Kviečiame suinteresuotus valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų atstovus dalyvauti Aplinkos ministerijos ir Lygių galimybių plėtros centro organizuojamame seminare „Ar mes vienodai tausojame aplinką: apie atliekų rūšiavimą ir lyčių lygybę“, kuris vyks š. m. spalio 16 d. 9 val. LR Aplinkos ministerijos didžiojoje salėje (A. Jakšto g. 4, Vilnius).

Pagrindinės seminaro temos:

  • Socialiniai lyčių konstravimo aspektai: istoriniai kontekstai, socialinės pasekmės;
  • Aplinkosauga: istorinis požiūris;
  • Lyčių aspektai atliekų tvarkyme.

Pranešimus skaitys darnaus vystymosi ekspertė Audronė Alijošiūtė ir Lygių galimybių plėtros centro ekspertė dr. Margarita Jankauskaitė. Seminaro trukmė 4 val.

Registruotis prašome čia iki spalio 15 d. 12 val.

Papildoma informacija el. paštu info@gap.lt arba telefonu (8 679) 80607.

untitled

https://docs.google.com/forms/d/1YlyYUCWqSnhccvQZMOiVTTNyv4q9Hx5syBlS2NOUXA4/viewform?usp=send_form

Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku