Lygių galimybių plėtros centras

Kviečiame jungtis prie e-kurso

Kviečiame teisininkus, socialinius darbuotojus, savanorius ir kitus, teikiančius pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims, jungtis prie pirmojo nemokamo Be-ribu.lt e-kurso „Smurtas artimoje aplinkoje: ką turi žinoti kiekvienas profesionalas“.

Kurso metu sužinosite apie:

  • smurto artimoje aplinkoje veikos ypatumus,
  • nukentėjusiųjų apsaugos strategijos formavimą,
  • teisinį smurto artimoje aplinkoje reguliavimą, Lietuvos teismų ir Europos žmogaus teisių teismo praktiką.

Kursą organizuoja Žmogaus teisių stebėjimo institutas. Kurso lektoriai:

  • dr. Vilana Pilinkaitė Sotirovič, Lygių galimybių plėtros centro ekspertė,
  • Vilius Velička, Lietuvos policijos mokyklos Policijos veiklos skyriaus viršininko pavaduotojas,
  • dr. Edita Dereškevičiūtė, UAB „Žmogaus studijų centras” partnerė, Mokymų padalinio direktorė,
  • Alenas Piesliakas, teisėjas, Vilniaus m. apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas,
  • Mėta Adutavičiūtė, Žmogaus teisių stebėjimo instituto advokacijos vadovė,
  • Jūratė Guzevičiūtė, Žmogaus teisių stebėjimo instituto teisės programų vadovė.

Kaip tai veikia? 9 video pamokos + papildomi skaitiniai + interaktyvūs testai = sertifikatas + naujos žinios ir įgūdžiai

Ką sako mūsų studentai? „Labai ačiū už puikų seminarą, naudinga ir aktuali tema. Tiek dirbantiems šį darbą – pasitikrint turimas žinias, tiek kitiems asmenims sužinoti- kas, kaip turi dirbti, kokią informaciją ir pagalbą gauti. Ačiū Jums. Dalyvausim ir kituose mokymuose.”

Kursas atidarytas nuo 2015 m. spalio 13 d. iki 2015 m. gruodžio 18 d. Registruokitės www.be-ribu.lt ir tapkite e-studentu jau dabar!

http://www.be-ribu.lt/

Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku