Lygių galimybių plėtros centras

Mokymai apie vyrų įtraukimą į lyčių lygybės judėjimus

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Lygių galimybių plėtros centras kviečia nevyriausybinių organizacijų atstovus ir kitus ekspertus, dirbančius arba planuojančius dirbti lyčių lygybės srityje, dalyvauti dviejų dienų mokymuose apie vyriškumo normas ir vyrų aktyvesnį įtraukimą į lyčių lygybės judėjimus. Mokymai vyks Druskininkuose gegužės 26–27 d. Renginyje ypatingas dėmesys bus skiriamas smurto artimoje aplinkoje prevencijai, kaip siekti, kad vyrai ryžtingai pasipriešintų seksizmui ir diskriminacijai.

Mokymus ves ekspertas iš Olandijos Jens van Tricht, kuris nuo 1990 m. dirba su berniukais ir vyrais, skatindamas juos remti lyčių lygybę. Jis yra Europos lyčių lygybės instituto (EIGE) tematinės darbo grupės apie vyrus ir vyriškumą narys, yra parengęs EIGE strateginį dokumentą apie tai, kaip įtraukti vyrus ir vyriškumo tematiką lyčių lygybės srityje. Viena pagrindinių Jens domėjimosi sričių yra vyrų smurto vaidmens visuomenėje problematika. Jis yra išvystęs darbo su berniukais smurto prevencijos srityje metodą. Tikime, kad jo apžvelgiamos sąsajos tarp lyties ir smurto, teorinės įžvalgos ir praktiniai pavyzdžiai padės seminaro dalyviams geriau suprasti vyriškumo tematikos, vyrų įtraukimo į lyčių lygybės judėjimus svarbą, atrasti naujus aktyvizmo, tinklaveikos ir sąmoningumo kėlimo visuomenėje būdus.

Mokymai vyks „Europa Royale” viešbutyje Druskininkuose. Planuojama renginio pradžia – gegužės 26 d. 10 val., pabaiga – gegužės 27 d. 16 val. Detali renginio programa bus siunčiama užsiregistravusiems ir patvirtintiems dalyviams.

Seminaras vyks anglų kalba. Renginio dalyviams bus nemokamai suteiktas apgyvendinimas (1 naktis) ir maitinimas renginio metu.

Registracija į mokymus pasibaigė gegužės 19 d.

Jeigu turite klausimų dėl mokymų, susisiekite su mumis.

flag eu

 

 

Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku