Lygių galimybių plėtros centras

Sveikiname konkurso „Pykčio galia“ dalyvius!

Šiandien pasibaigia profesinių mokyklų bendruomenėms skirtas konkursas „Pykčio galia“! Tai Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos kartu su Lygių galimybių plėtros centru ir Vilniaus miesto krizių centru vykdomo projekto prieš smurtą artimoje aplinkoje dalis.

Konkurso tikslas – paskatinti iniciatyvas apie pozityvius pykčio panaudojimo būdus, mažinti smurtą, kurį artimoje aplinkoje devynis iš dešimties kartų patiria moterys. Įgyvendinti iniciatyvas, parodančias, pozityvius pykčio panaudojimo būdus kvietėme profesinių mokyklų bendruomenes sudarytas iš mokinių, pedagogų ir/ar tėvų. 

Mokyklos buvo vertinamos pagal komandos dydį, iniciatyvų originalumą, nepritarimo smurtui artimoje aplinkoje idėjos skleidimą ir mokyklos bendruomenės ir/ar visuomenės įtraukimą.

Labai džiaugiamės geriausiai pasirodžiusiomis mokyklomis:

 • Alytaus profesinio rengimo centras;
 • Jonavos politechnikos mokykla;
 • Joniškio žemės ūkio mokykla;
 • Kauno statybininkų rengimo centras;
 • Kupiškio technologijos ir verslo mokykla;
 • Kuršėnų politechnikos mokykla;
 • Smalininkų technologijų ir verslo mokykla;
 • Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų rengimo centras.

Pirma – trečia vietomis dalinasi:

 • Joniškio žemės ūkio mokykla;
 • Alytaus profesinio rengimo centras;
 • Jonavos politechnikos mokykla.

SVEIKINAME!

Visos konkurse dalyvavusios mokyklos bus apdovanotos, dėl prizų susisieksime asmeniškai.

Konkursas yra Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos kartu su Lygių galimybių plėtros centru ir Vilniaus miesto krizių centru vykdomo projekto prieš smurtą artimoje aplinkoje dalis. Projektas finansuojamas pagal Europos Komisijos užimtumo ir socialinio solidarumo programą PROGRESS (2007-2013).

flag eu

 

Daugiau naujienų
Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku