Lygių galimybių plėtros centras

„Tomorrow Comes Today“

Visą naikinantys kariniai konfliktai daugeliui moterų pasaulyje vis dar yra kasdienybė. Joms tenka atsakomybė ne tik išlikti nežmogiškomis sąlygomis, bet ir pasirūpinti savo šeimomis. Kai palūžę vyrai panyra į apatiją, moterys imasi iniciatyvų puoselėti gyvenimą ir kelia bendruomenes iš pelenų.

Palestina ir Gruzija yra geografiškai nutolusios viena nuo kitos, tačiau moterų patirtys šiose šalyse stebėtinai panašios. Jas vienija ne tik tai, kas formaliai apibrėžiama kaip „gyvenimas (po)konfliktinėje zonoje“. Moteris vienija ryžtas kovoti už teisę į taikų, saugų ir orų gyvenimą bei drąsūs ir ryžtingi veiksmai.

Šis 12 min. trukmės filmas sukurtas vykdant Užsienio reikalų ministerijos finansuojamą Vystomojo bendradarbiavimo projektą „Įgalinimas per dalijimąsi: moterys(po)konfliktinėse situacijose”, kurį įgyvendino Lygių galimybių plėtros centras.

Filmą galite pažiūrėti žemiau arba sekdami šia nuoroda.

Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku