Lygių galimybių plėtros centras

brooke-cagle-NoRsyXmHGpI-unsplash

Dėmesys moterims su negalia vykdant koordinuotą atsaką į smurtą artimoje aplinkoje ir jo prevenciją. Tyrimo apie savivaldybių pasiruošimą ataskaita.

Moterys su negalia smurtą artimoje aplinkoje patiria dažniau, o pagalbos gauna – rečiau. Ar Lietuvos savivaldybėse veikianti reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje tvarka, pagalbos instrumentai bei prevencija atliepia moterų su negalia patirtis? Tyrimo, daryto Alytaus m., Jonavos r. ir Ukmergės r. savivaldybėse rezultatai bei gairės sistemos tobulinimui.
Berniukas priziuri augintini

Rūpintis yra vyriška: vyriškumo normų kaita ankstyvajame ugdyme: Tyrimo ataskaita

Ši tyrimo ataskaita ne tik papildo labai nedidelį lyčių stereotipų ir vyriškumo konstravimo ankstyvajame ugdyme tyrimų Lietuvoje skaičių, bet ir suteikia naudingos informacijos kuriant didaktines priemones, gaires ir ugdymo turinį, kuris leistų pedagogams keisti lyčių stereotipus, susijusius su priežiūra, vyrais ir vyriškumu, atsižvelgiant į lyčių aspektą.
negalios-paveiktu-moteru-patirtys-leidinys

Negalios paveiktų moterų patirtys: fokus grupės tyrimas

Ar moterys su negalia aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyenime? Kaip apibrėžia savo taptatybes? Su kokiomis kliūtimis susiduria kurdamos romantinius santykius, tapdamos motinomis ir kitose gyvenimo srityse? Pristatome fokus grupės tyrimo įžvalgas. 
caroline-hernandez-TMpQ5R9mbOc-unsplash

Šiuolaikiniai vyrai ir lyčių lygybė: paskatos ir kliūtys vyrams įsitraukti į vaiko priežiūrą

Siekdami užpildyti šią spragą, drauge su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Nomoshiti vykdomame projekte atlikome tyrimą apie tėčių įsitraukimą į vaiko priežiūrą ir to įtaką lyčių lygybei. Pristatome šio tyrimo ataskaitą, išvadas ir rekomendacijas socialinės politikos formuotojams.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku